UAB “Scandye” gen. direktorei V. Jurkevičienei – Telšių raj. savivaldybės mero apdovanojimas

UAB “Scandye” gen. direktorei V. Jurkevičienei – Telšių raj. savivaldybės mero apdovanojimas

UAB „Scandye“ svečiavosi ypatingas svečias – Telšių savivaldybės raj. meras Kęstutis Gusarovas.

Viešėjo jis ne be priežasties, o įteikti „Moteris – lyderė“ apdovanojimą „Padėkos bijūnas 2020“ įmonės gen. direktorei Violetai Jurkevičienei, skiriamą už sėkmingą vadovavimą verslui, jo vystymui bei plėtojimui Telšių rajone.

Apdovanojimas buvo skirtas už tokias pagirtinas ir išskirtines savybes, kaip gebėjimą burti komandą, ugdyti jos narių pasitikėjimą savimi ir savo kolegomis, būti lydere ir tuo pat metu išlikti žavesį ir charizmą spinduliuojančia moterimi.

Prie puodelio kavos K. Gusarovas ir V. Jurkevičienė bendravo apie Telšių raj. verslo aplinkos vystymąsi ir perspektyvas. Taip pat apie įmonę Scandye, kaip socialiai atsakingą, palaikančią šiuo metu ypatingą svarbą turinčią aplinkosaugos idėją ir verslą plėtojančią sąžiningai bei inovatyviai.

Violeta Jurkevičienė su meru pasidalino informacija apie būsimas investicijas į naujus įrenginius, saulės jėgainę, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, bei kuriamas naujas darbo vietas ateityje.

Pokalbyje taip pat buvo pasidžiaugta dėl pagrindinės Pramonės gatvės kapitalinio ir modernaus sutvarkymo. Džiugu, kad buvo išspręsta ši ilgus metus kamavusi bėda. Tad atsiimdama apdovanojimą V. Jurkevičienė savo ruožtu padėkojo merui, kad pagaliau buvo atkreiptas valdžios dėmesys į verslo subjektus.

„Tai idėja, kurią įgyvendinti norėta jau kurį laiką. Kiekvienas rajone plėtojamas verslas – svarus ir neatsiejamas indėlis, prisidedantis prie Telšių augimo ir stiprinimo. Čia veiklą vykdančios įmonės yra mūsų rajono verslo ambasadoriai tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmenimis, sporto, kultūros, švietimo renginių rėmėjai.“ – pasakojo Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. – „Vieni savo verslą jau pradėjo, kiti, sukaupę didžiulę patirtį, turi nuosavą sėkmės istoriją, treti – novatoriai, kurie drąsiai dar tik žengia į rinką. Visi skirtingi, turintys unikalią verslo formulę, tačiau vienodai svarbūs rajonui.“

„Padėkos bijūnas 2020“ apdovanojimas – tai subtilus ir unikalus stiklinis Telšių miesto gėlės – bijūno meno dirbinio apdovanojimas. Autorius – iš Telšių kilęs tikras žemaitis garsus stiklo menininkas Vygantas Paulauskas.

Viso įteiktų verslo apdovanojimų skaičius yra simbolinis – mieste ant septynių kalvų įsteigtos būtent septynios nominacijos: „Metų investicija į Telšių rajoną“, „Šeimos plėtojamas verslas“, „Moteris – lyderė“, „Metų verslo plėtra“, „Verslininkas maksimalistas“, „Metų kultūros rėmėjas“, „Metų darbdavys“.

No Comments

Post A Comment