UAB „Scandye“ dalyvavo „Verslo žinių“ projekte

UAB „Scandye“ dalyvavo „Verslo žinių“ projekte

Devintus metus iš eilės dienraštis „Verslo žinios“ organizuoja „Metų gazelės“ apdovanojimus labiausiai augusioms įmonėms.

 

Šis projektas organizuojamas ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Austrijos, Slovėnijos verslo bendruomenėse. Bendrovėms suteikiama teisė naudoti „Gazelės“ ženklą, kuris vis plačiau pasaulyje tampa kokybės sinonimu, apibūdinančiu, kad tai nedidelė, dėl savo lankstumo sėkmingai auganti, kurianti naujas darbo vietas, greitai reaguojanti į aplinkos pokyčius įmonė.

Renkant sparčiausiai augusias bendroves buvo matuojamas ne tik jų apyvartos augimas, žiūrima, kad įmonė dirbtų pelningai, bet ir atsižvelgiama į papildomus atrankos kriterijus. “Gazele” gali tapti įmonė, kurios apyvarta per 4 metus (nuo 2008-2011 m.) išaugo ne mažiau kaip 10%, ir paskutiniais lyginamaisiais metais dirbo pelningai. Svarbus kriterijus vertinant įmonę- skaidrumas ir viešumas: sutikimas viešinti finansinius rezultatus.

UAB „Scandye“ pirmą kartą dalyvavo „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui „Gazelė 2012“ ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių Telšių apskrityje.  UAB “Scandye” yra antra sparčiausiai augusi Telšių apskrityje ir 41 bendrame projekto “Gazelė 2012” sąraše (iš 458 dalyvavusių “gazelių” sąrašo). Bendrovės pardavimai per 2008-2011 m. laikotarpį išaugo 205%.  UAB “Scandye” suteiktas  sertifikatas, kuris tarsi argumentas, kad esame patikima ir klestinti įmonė.

 

No Comments

Post A Comment