UAB „Scandye“ 15-ka metų!

UAB „Scandye“ 15-ka metų!

 

UAB „Scandye“ šie metai yra ypatingi. 2003 metais įkurtai įmonei šiemet sukako 15 metų veiklos jubiliejus. Tad rugpjūčio 30 dieną, ketvirtadienį, ši sukaktis buvo paminėta skambia nata su beveik visais galėjusiais šventėje dalyvauti darbuotojais.

 

Nuo 36 darbuotojų pradžioje iki 93-ių, iš kurių net 25 darbuotojai dirba virš 10 m. šiuo metu.

Įmonė veiklą startavo su gan kukliu 36 darbuotojų kolektyvu. Per tuos 15 veiklos metų šis skaičius išaugo beveik trigubai ir šiuo metu UAB „Scandye“ dirba net 93 darbuotojai.
Būtina pažymėti, kad 10 ir daugiau metų įmonėje dirbančių, lojalių ir darbščių darbuotojų yra net 25. Šventėje jie buvo apdovanoti padėkos raštais ir įmonės „Scandye“ suvenyrais.

 

15 metų sėkmingos veiklos bei dėmesys darbuotojams ir aplinkai

Buvusiose fabriko „Mastis“ patalpose įsikūrusi UAB „Scandye“ per 15 metų pasiekė ne tik įspūdingų veiklos rezultatų, subūrė darnų ir gausų kolektyvą bei tapo viena sėkmingiausių Lietuvoje gamybines tekstilės dažymo paslaugas teikiančių įmonių.

Bendrovė iš esmės atnaujino ir itin gausiai išplėtė savo gamybinę technologinę liniją. Bendrovėje buvo įdiegti 4 ISO (Vadybos ir gamybos sistemų, aplinkos apsaugos, socialinės atsakomybės bei darbuotojų saugos) standartai. Įmonės gamina produkciją pagal Oeko Tex, Ecolable ir Cradle to Cradle ženklus – tai liudija, kad bendrovė dirba, atsižvelgdama į aplinkos saugą, taip išreikšdama empatiją Gimtojo krašto ekologijai ir jos ekosistemos puoselėjimui.

Įmonė investuoja ir į naujausių, bei pažangiausių valdymo sistemų diegimą – UAB „Scandye“ savo veikloje sėkmingai sau pritaikė šiuolaikišką LEAN veiklos modelį. Taipogi vykdomi nuolatiniai darbuotojų apmokymai su įvairiausiais lektoriais, kurie padeda tobulinti ir vystyti jų įgūdžius.

 

Parama Telšių kraštui

UAB „Scandye“ dėmesį skiria ir Telšių bendruomenės socialiniams, kultūriniams, švietimo bei sporto projektams. 2016-2017 metais buvo finansuota Telšių miesto gimnazija, prisidedant prie VšĮ ,,Lietuvos laisvosios rinkos institutas“ projekto, siekiant aprūpinti bestudijuojančius naujos kartos ekonomikos vadovėliais. Finansinė parama išreikšta ir sportui – tai VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ kuruojama futbolo komanda „Džiugas“.

Be to, nebuvo pamirštas ir Telšių kultūros puoselėjimas, buvo paremtas miesto bočių kolektyvas, įgyvendinant jų koncertinę-kultūrinę kelionę. Taipogi ne vienerius metus yra remiamas ir Telšių rajono savivaldybės Žemaitės Dramos teatras.

 

Šventėje – nevaldomas šokio judesys laive

Į jubiliejinį gimtadienį darbuotojai vyko dviemis autobusais, kurie atvežė kolektyvą į žvejų kaimą Mingė, kuris romantiškai dar krikštijamas kaip Lietuviškąja Venecija. Įstabus gamtos ir vietovės grožis abejingų nepaliko nei vieno, mat kaimas yra įsikūręs Minijos upės žemupyje, Nemuno deltos regioniniame parke.

O toliau, kaip toje dainoje – „Šok batuoti, pentinuoti; šoka vyžos, plyškit plyšos; visi šoka, kaip kas moka; taip ir aš drauge pašoksiu..!“ Šaunaus pobūvio vedėjo raginimų beveik nereikėjo – formavosi ir traukinukas, kurio viduryje sukosi vis nauja šokio pora, ir lotyniškų šokių mokyklos solo numeriai.

Kas išsivadavo nuo apavų ir šoko basomis, kas nuo vėjelio saugančius švarkelius, o absoliučiai visi – nuo kasdieninės rutinos. Griaudint garsiausiems Lietuviškos muzikos hitams niekas neskaičiavo laiko ar jėgų stygiaus, o bendrai visi paėmus – papuolė į pačios geriausios nuotaikos uraganinį sūkurį!

 

Saulėtos Nidos kopos ir puota restorane

„Na, Scandye ne tik išvyką suorganizavo, bet ir orą, kaip pagal pageidavimą užsakė…“ – ne vienas stebėjosi gamtos dovana. Diena prieš – lijo, kaip ir penktadienį. Laivo denyje visi mėgavosi ne žvarbuma, o jaukia šiluma.

Perplaukus marias – laukė ekskursija su gidu po Nidą. Ir nors beveik visi prieš tai laive liejo saldų prakaitą šokio judesyje, tačiau beveik nieko neišgąsdino (per daug!) ilgi laiptai į įstabiąją Parnidžio kopą. Ant jos, kas tyrinėjo žymųjį 1995-tais pastatytą Saulės laikrodį, tikrindami jo tikslumą; kas grožėjosi Nidos panorama ir Baltijos jūros horizontais.

Restorane „Kuršis“ kolektyvas pasistiprino rūgštynių sriuba ir pasirinktinai – arba karbonadu arba, čia pat, jūroje sugauta kepta žuvimi. Bei, kaip gi be deserto – penkiolikto gimtadienio tortas, papuoštas 15-ka degančių fontanų, kurį pjaustė ir visus vaišino gamybos vadovė Rasa Ladyginienė ir personalo skyriaus specialistė Indrė Anglickienė.

 

Komplimentai kolektyvui nuo kapitono ir padėka lojaliausiems

Penkiolikto gimtadienio šventę vainikavo 25 lojaliausių darbuotojų pagerbimas, kurie įmonėje yra pradirbę daugiau nei dešimtmetį. Verta paminėti juos visus. Lygiai 10 metų dirbo ir vis dar dirba – Angelė Mikalauskienė, Martynas Jurkevičius, Angelė Antanavičienė, Irena Jovčinskienė ir Zita Taujanskienė. 11 ir daugiau metų – Marytė Ubartienė, Antanas Lukošius, Genovaitė Vagnorienė, Elvira Bulašienė bei Janina Petkuvienė.

Net 12 ir 13 metų įmonėje „Scandye“ pradirbo ir dirba didžiausias ratas darbuotojų – tai: Rimantas Tumkus, Vanda Nikienė, Alma Surblienė, Vaida Mažeikienė, Arvydas Sakalauskas, Vida Šugždienė, Aldona Zalepūgienė, Arvydas Kaunas, Birutė Drazdauskienė, Gintautas Kunšteinas ir Juozas Jukška.
Galop didysis trejetas su 14 ir didesniu metų darbo stažu – tai Rasa Ladyginienė, Arturas Urvakis ir Rima Vidmontienė (vienintelė dirbanti nuo pat pradžių!), bei, kaip gi be visų mylimos, gen. direktorės Violetos Jurkevičienės, kuri vadovauja įmonei 14-tus sėkmingus, kūrybingus ir darbingus metus!

„Jūs esate vieni pačių smagiausių kada su mumis keliavusių ekskursantų!“ – taip apie „Scandye“ darbuotojus nuoširdžiai atsiliepė su ne vienu gera nuotaika dalindavęsis, laivo šturvalą laikęs kapitonas, atsisveikinant.

 

Linksmai, šiltai, jaukiai ir šeimyniškai – taip UAB „Scandye“ pažymėjo savo 15 metų jubiliejinį gimtadienį!

No Comments

Post A Comment