Apie mus

Klientams


Kodėl  rinktis Scandye paslaugas?
 
Rinkos situacija verčia jus mažinti  gamybos išlaidas, tačiau jūs negalite leisti nukentėti gaminio kokybei? Scandye įdiegtos naujausios technologijos ir moderni gamybos įranga, dėka ko buvo ženkliai sumažinti gamybos kaštai tuo pačiu pagerinant produkcijos kokybę. Mes galime drąsiai teigti turį vieną moderniausių gamybų Europoje ir turbūt moderniausią Baltijos šalyse. Ir jokių kompromisų su kokybe! Mes ir toliau tesiame geriausias Skandinavijos tekstilės dažymo ir apdailos tradicijas, kurias kaip vertingą paveldą perėmėme iš Gabriel A/S ir Devold of Norway AS.  Būtent todėl mūsų paslaugomis naudojasi pasaulio didžiausi ir žinomiausi vardai.

Šiandienos dinamiškame pasaulyje turite būti kaip įmanoma lankstūs, sugebėti prisitaikyti prie rinkos reikalavimų su mažiausiomis laiko ir finansinėmis sąnaudomis? Mūsų modernios laboratorijos ir kvalifikuoto personalo dėka išdirbsime naujas receptūras greičiau nei per savaitę. Savo laboratorijoje galime atlikti visus reikalingus tyrimus, kad įsitikintume ar mūsų paslaugos atitinka užsakovo reikalavimus. Mūsų naudojama įranga leidžia mums teikti paslaugas ir mažoms partijoms, kurių dydžiai  nuo 2 kg verpalams ir  nuo 25 m medžiagai.
 
Bendradarbiaudami su savo partneriais mes galime suteikti pilną logistikos sprendimų ir paslaugų paketą. Mes galime pasirūpinti jūsų žaliavų ir produktų sandėliavimu, pakavimu, išsiuntimu ir ekspedijavimu. 
 
Visi gamybos procesai mūsų įmonėja yra nuolat optimizuojami LEAN metodo pagalba. Nuo tos dienos kai mes pradėjome naudoti šį metodą, mes padarėme didelę pažangą. Mes sutrumpinome savo gamybos procesus, pagerinome valdymo efektyvumą, ir tai teigiamai įtakoja mūsų lankstumą, mūsų gebėjimą jautriai reaguoti į užsakovų reikalavimus ir nedelsiant prisitaikyti prie jų poreikių.

Jums rūpi aplinkos apsauga ir jums ne tas pats kokiame pasaulyje gyvens ateities kartos?  Taip pat ir mums. Mes dedame nuolatines pastangas gerindami aplinkosauginę, ekologinę ir ekonominę mūsų gamybos būklę. Dėka šių mūsų pastangų, dauguma gaminių paliekančių mūsų gamybą yra sertifikuoti "C2C", "Oeko-Tex", "Ecolabel" ir "Nordic Swan" sertifikatais. Savo gamyboje mes naudojame 100% ekologišką elektros energiją, išgaunamą tik iš atsinaujinančių šaltinių.

Prašome užpildykite užklausos formą arba susisiekite su mumis žemiau pateiktais kontaktais ir mes maloniai atsakysime į Jūsų užklausą:

Jolita Rekašienė
Technologijų ir inovacijų vadovė
LT-87101, Telšiai, Lithuania
GSM: +37061287031
E-mail: jolita@scandye.lt
 
Pateikti užklausimą

Po formos užpildymo įmonės atstovas susisieks su jumis aptarti jūsų norimą paslaugą ir atsakys į bet kurį jūsų klausimą.

Vardas:*
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:*
* - būtina užpildyti
Siųsti
Išvalyti